Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij
Wyprzedaż!

Rower szosowy BH BIKES G7 PRO ULTEGRA R.56

Nowy

BH Bikes BH-G7 PRO to rower zaprojektowany w jednym celu: by pokonać odcinek drogi w jak najkrótszym czasie. Rama, wykonana z karbonu najwyższej jakości, ma stawiać jak najmniejsze opory powietrza. 

Więcej szczegółów

6 007,32 zł

-7 000,00 zł

13 007,32 zł

Opis

Jednostka miary szt
Gwarancja na ramę 5 lat
Gwarancja na osprzęt 12 miesięcy
Waga 8,16kg
Rozmiar roweru 56

Więcej informacji

Właśnie dlatego zastosowano odpowiednie przekroje rur. Dzięki takiej optymalizacji karbon tnie powietrze, jak ostre nożyce papier. Co ważne, nie odbywa się to kosztem masy całości – rama waży naprawdę niewiele. Pozostałe części również dobrano pod kątem trwałości i niskiej masy.

Dlatego na pokładzie BH Bikes BH-G7 PRO znajdziemy niemal pełną grupę Shimano Ultegra. To druga w hierarchii japońskiego producenta grupa osprzętu, która jest tańszą wersją topowego Dura-Ace. Zastosowane przełożenia – 50/34 z przodu i 11-30 z tyłu – zapewniają spory zakres biegów. Na dodatkowa uwagę zasługuje mechanizm korbowy Rotor 3DF. Rower poradzi sobie świetnie nie tylko w płaskim terenie, ale także w górach.

Pomogą mu w tym także systemowe koła Vision Trimax 35. Złożone na świetnych piastach i obręczach o profilu 35 mm są świetnym kompromisem pomiędzy niskimi oporami powietrza i niewielka masą.

7 innych produktów w tej samej kategorii: