Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

Enervit Carbo Flow 400g cacao

ENER0019

Nowy

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego.Jest to produkt węglowodanowy o niskiej zawartości tłuszczu oraz witaminy B1 przeznaczony do zaspokojenia zapotrzebowania organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.

Więcej szczegółów

120,37 zł

Opis

Jednostka miary szt
Stawka VAT 8%

Więcej informacji

 Jedna porcja produktu (2 miarki) dostarczają: 208 kcal oraz 400 mg flawonoli z cacao.Zawiera:węglowodany (izomaltulozę i maltodekstrynę)flawonole z cacao – wyciąg o właściwościach redukujących stres oksydacyjny posiadający właściwości antyoksydacyjnewitaminę B1

30 innych produktów w tej samej kategorii: