Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

Rondo Ruut CF 2 R.M

Unikalny i wyjątkowy polski gravel Rondo Ruut - wypożycz w Trirent i sprawdź co go wyróżnia na własnych ścieżkach.Więcej szczegółów

Opis

Rodzaj ramy Karbon
Rozmiar roweru 54

Więcej informacji

Ruut - pierwsza na świecie linia graveli ze zmienną geometrią, która zrodziła się z potrzeby prawdziwie wszechstronnego zastosowania roweru. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom jest to idealne narzędzie do bikepackingu, długodystansowych jazd czy po prostu ostrych, sportowych treningów.

162,60 zł (doba)


Dostępna ilość    1

Zarezerwuj

Łączna kwota   162,60 zł

Nie

5 innych produktów w tej samej kategorii: