Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

Rower gravel Fuji Jari 1.5 2019

1191536249

Nowy

Nowy model Jari 1.5 od Fuji Bicycle to prawdopodobnie najbardziej rozchwytywany gravel na polskim rynku. Dziesiątki pozytywnych opinii w prasie branżowej na świecie i w Polsce oraz setki zadowolonych klientów potwierdzają tylko, że rozwój modelu idzie w dobrym kierunku.

Więcej szczegółów

4 714,63 zł

Opis

Rodzaj ramy Aluminium
Jednostka miary szt
Waga 10,51
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja na ramę 5 lat
Gwarancja na osprzęt 24 miesiące
Płeć Unisex

Więcej informacji

Gravel czyli rower przeznaczony do jazdy nie tylko po szosie, ale również po szutrach i nie utwardzonych drogach. Z założenia rower gravelowy jest wygodną przełajówką dającą nieco więcej komfortu podczas jazdy, możliwość założenia błotników, bagażnika czy szerszych opon. Fuji Jari doskonale wpisuje się w ten trend. Jari łączy w sobie funkcjonalność, wszechstronność oraz doskonałe właściwości jezdne w zróżnicowanych warunkach. Rower został zaprojektowany tak by dać frajdę ze ścigania się na szutrach i mało wymagającym terenie, podróżować nie tylko na szosie, a także ma służyć jako maszyna do bikepackingu. Jari dostosowuje się do potrzeb swojego użytkownika. Specjalnie przedłużona geometria ramy zapewnia pewność prowadzenia w każdym terenie. Jari 1.1 został zbudowany na lekkiej cieniowanej ramie z aluminium A6 SL oraz karbonowym widelcu, który doskonale tłumi drgania poprawiając komfort jazdy. Zoptymalizowana geometria pod kątem jazdy w lekkim terenie w połączeniu z tarczowymi hamulcami dają gwarancję pewnej, przyjemnej jazdy. Profilowana kierownica ułatwia chwyt. 5 miejsc na montaż bidonów sprawiają, że nigdy nie będziesz spragniony. Specjalnie przygotowane miejsca na montaż błotników i sakw ułatwiają ich montaż. Maksymalna dopuszczona szerokość opony to 700 x 42 c / 650 B x 2,0.

Rama Fuji Jari została przystosowana do wewnętrznego prowadzenia linek i pancerzy. Sztywne osie zapewniają pewniejszą pracę kół oraz większą sztywność w połączeniu z ramą. Hamulce montowane do dolnej części trójkąta poprawiają połączenie zacisku z ramą, a tym samym lepszą pracę całego hamulca i tarczy.

Fuji Jari 1.5 został wyposażony w 10 rzędowy napęd Shimano Tiagra oraz aluminiowe podzespoły Oval. Karbonowy widelec FC-440 łączy w sobie niską masę, sztywność oraz doskonałe tłumienie drgań.  Koła WTB ST i23 na sztywnych osiach w połączeniu z oponami o szerokości 38mm doskonale sprawdzają się zarówno na szosie jak i w lekkim terenie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Video