Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji).  

zamknij

Rower czasowy FUJI NORCOM 2.1 2019

Nowy

Fuji Norcom 2.1 to jeden z najczęściej kupowanych modeli rowerów czasowych na rynku. Świetna relacja ceny do jakości wykonania oraz możliwość dopasowania do niemal każdej sylwetki jeżdżącego stawia go w roli bestsellera na sezon 2019

Więcej szczegółów

10 730,89 zł

Więcej informacji

Fuji Norcom Straight 2.1 aerodynamiczny rower triathlonowy model 2019 z Nową Ultegrą R8000 i kołami alu/carbon na stożku 45mm.

Oto on Norcom Straight stworzony wedle zasady - najważniejsze jest dopasowanie.
Został zaprojektowany w tunelu A2 po to aby być jednym z najszybszych rowerów na świecie. 
Jednak ważniejsze było zaprojektowanie takich możliwości ustawień jakich nie oferuje żaden inny Superbike na rynku. 
Fuji wierzy że więcej dostępnych ustawień pozwoli zawodnikowi uzyskać możliwie najbardziej Aerodynamiczną pozycję, w której nie bęziesz uciskać swoich płuc lub zaburzać pracy nóg, pozwala to na uzyskanie optymalnego poziomuy komfortu, a zatem zwiększa wydajność i prękość. 
Prostota budowy to także łatwiejszy serwis oraz montaż/demontaż roweru a zatem Norcom jest oczywistym wyborem dla triathlonisty.

Kolor: szaro/czarny